Dalin FOTOT e fundit të Gjergj Xhuvanit nga sheshxhirimi i filmit në Romë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:41 14-08-2019 Dalin FOTOT e fundit të Gjergj Xhuvanit nga sheshxhirimi i filmit në Romë

Regjisori i njohur, Gjergj Xhuvani, u nda nga jeta ditën e sotme si pasojë e një arresti kardiak.

Prej kohësh regjisori vuante nga diabeti dhe kishte shfaqur shqetësime të shumta.

Xhuvani ndodhej në Romë duke xhiruar filmin e ri ‘Liqeni im’, një bashkëproduksion italiano-shqiptar.

Më poshtë janë disa nga fotot e fundit të regjisorit, shkëputur nga sheshxhirimi i filmit:

auto_xhuvani51565801624.jpgauto_xhuvani31565801614.jpgauto_xhuvani11565801603.jpg

auto_xhuvani61565801635.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069401264190674
array(1) { ["section"]=> string(80) "dalin-fotot-e-fundit-te-gjergj-xhuvanit-nga-sheshxhirimi-i-filmit-ne-rome-175344" }