Dalin FOTOT: Ja çfarë ka mbetur nga Audi që u dogj pas mesnate në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 08:34 23-10-2020 Dalin FOTOT: Ja çfarë ka mbetur nga Audi që u dogj pas mesnate në Elbasan Audi i djegur ne Elbasan

Një mjet tip Audi është djegur pas mesante në qytetin e Elbasanit, në lagjen “Haxhias”.

"Në orët e para të mëngjesit, në lagjen "Haxhias", Elbasan,  është djegur  mjeti tip "Audi", në pronësi të shtetasit Xh.Ç., cili ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit", njofton Policia.

Ndërkohë, mësohet se mjeti me targa AA 218 SE është në pronësi të një kasapi në këtë qytet. Ai ka qenë i parkuar pranë shtëpisë kur ka marrë flakë dhe është shkrumbuar i gjithi.

makina-elbasan-4.jpeg

makina-elbasan-3.jpeg

makina-elbasan-2.jpeg
makina-elbasan-5.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet 25 vjeçari nga Cërnica e Tropojës, shpërndante drogë, në shtëpi i gjenden dhe fishekë arme
Vettingu në Polici shkarkon Besim Shabanin, ushtarakun që ruan personalitetet e larta dhe shkon në punë me biçikletë, jeton në parafabrikat (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011564970016479
array(1) { ["section"]=> string(79) "dalin-fotot-ja-cfare-ka-mbetur-nga-audi-qe-u-dogj-pas-mesnate-ne-elbasan-224820" }