Dalin FOTOT, kush është 20-vjeçarja që u vra brutalisht dhe u hodh në rrugë në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 20:06 11-06-2018 Dalin FOTOT, kush është 20-vjeçarja që u vra brutalisht dhe u hodh në rrugë në Itali

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Torino të Italisë.

Një 20 vjeçare shqiptare e identifikuar si Anxhela Meçani ka gjetur vdekjen pasi është rrahur brutalisht dhe më pas është hedhur në rrugë. 

Mediat italiane raportojnë se 20 vjeçarja shqiptare mbërriti të shtunën në spital në gjendje të rëndë dhe vdiq mbrëmë në Santa Croce në Moncalieri. Sakaq, thuhet se 20 vjeçarja shqiptare ishte prostitutë në Itali. Ndërsa dyshohet se një klient e ka rrahur atë barbarisht dhe e ka hedhur më pas në rrugë.

-640-0-5b1ec53830c97 (1).jpg

-640-0-5b1ec53a494b0 (1).png

-640-0-5b1ec5671b61f (1).png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shembja e Teatrit Kombëtar mbledh përsëri artistët, PROTESTË kundër vendimit
E marta e 13 e PELEGRINAZHIT në Kishën e Laçit, ja akset e kalueshme »
Article Logic
Execution time: 0.013783931732178
array(1) { ["section"]=> string(90) "dalin-fotot-kush-eshte-20-vjecarja-qe-u-vra-brutalisht-dhe-u-hodh-ne-rruge-ne-itali-124025" }