Dalin fotot, ky është i riu shqiptar që humbi jetën në aksident në Itali, baba i dy fëmijëve

Publikuar tek: aktualitet, më 20:41 13-02-2020 Dalin fotot, ky është i riu shqiptar që humbi jetën në aksident në Itali, baba i dy fëmijëve Pamje nga vendi i ngjarjes

Aksidenti i ndodhur sot rreth orës 07:00 të mëngjesit i mori jetën një 25-vjeçari shqiptar në Itali.

Përplasja mes veturës ku ndodhej shqiptari dhe një kamioni të madh ndodhi në Ponte nelle Alpi, në zonën e La Seça.

Viktima është Endri Zaimi, 25 vjeç, i cili jetonte në Alpago dhe ishte punëtor i një kompanie.

25-vjecari.jpg

Shqiptari kishte mbaruar turnin e natës, ndërsa po kthehej në shtëpi, shkruajnë mediat fqinje.

25-vjeçari po drejtonte një makinë tip “Volvo V50”, ndërsa shoferi i kamionit nuk ka pësuar lëndime serioze.

kamionii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019574880599976
array(1) { ["section"]=> string(97) "dalin-fotot-ky-eshte-i-riu-shqiptar-qe-humbi-jeten-ne-aksident-ne-itali-baba-i-dy-femijeve-195116" }