Dalin në shitje sutjenat më të mëdha në botë

Publikuar tek: bota, më 00:44 07-02-2018 Dalin në shitje sutjenat më të mëdha në botë

Mund të mos i përashtaten asnjë femre në botë, por sutjenat më të mëdha janë krijuar për një qëllim të mirë.

E kushdo që do të dëshironte t’i blente, tani ka mundësinë e artë. Sutjenat kanë dalë në shitje në eBay.

Të prodhuara në 2011, ato peshojnë plot 90 kilogram dhe janë të masës 1360B. Sutjenat u prodhuan si pjesë e një fushate për mbledhjen e fondeve që më pas u dhuruan për kërkimet shkencore kundër kancerit të gjirit.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013097047805786
array(1) { ["section"]=> string(51) "dalin-ne-shitje-sutjenat-me-te-medha-ne-bote-109386" }