Dalin pamje nga përleshja në mes të rrugës në Prishtinë, i riu i drejton armën në fytyrë, tjetrit s’i trembet syri, e shtyn dhe... (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 21:47 28-11-2020 Dalin pamje nga përleshja në mes të rrugës në Prishtinë, i riu i drejton armën në fytyrë, tjetrit s’i trembet syri, e shtyn dhe... (VIDEO) Momente nga përleshja

Një përleshje e cila ka pasur brenda dhe konfrontim fizik ka ndodhur në mes të rrugës në Veternik të Prishtinës.

Video është publikuar nga mediat kosovare dhe shihet se dy persona janë përplasur me njëri-tjetrin fizikisht, ndoshta pas ndonjë përplasje të lehtë me makinë.

Një prej tyre del nga mjeki me armë zjarri dhe ia drejton në fytyrë, ndërsa tjetrin nuk bën “prapa ktheu”, por madje reagon dhe e shtyn me duar.

Fatmirësisht nuk pati të lënduar apo viktima, pasi dhe policia mbërriti në vendngjarje, dhe pse ata janë larguar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkatërrohet 'banda' e 'Call Center-ave’, shqiptarët mashtronin pensionistët e vetmuar në Gjermani: I thoshin se do fitojnë lotarinë
Shifrat në 24 orë: Rekord viktimash nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.0092039108276367
array(1) { ["section"]=> string(137) "dalin-pamje-nga-perleshja-ne-mes-te-rruges-ne-prishtine-i-riu-i-drejton-armen-ne-fytyre-tjetrin-s-i-trembet-syri-e-shtyn-dhe-video-229481" }