Dalin pamje të reja, si u rrah brutalisht gazetari Elvi Fundo

Publikuar tek: aktualitet, më 21:41 21-03-2017 Dalin pamje të reja, si u rrah brutalisht gazetari Elvi Fundo

Janë publikuar pamje të reja gjatë momentit të rrajes brutale të gazetarit Elvi Fundo me 8 mars në afërsi të "Stacionit të Trenit" në kryeqytet.

Në pamjet e publikuara nga duken agresorët të cilët njërën dorë e mbanin në xhep, nga ku nxorrën dhe shufrat e hekurit me të cilën i gjuajtën gazetarit.

Polica më parë vuri në dispozicion në video ku ju kërkonte qytetarëve që të ndihmojnë me identifikimin e autorëve./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095069408416748
array(1) { ["section"]=> string(66) "dalin-pamje-te-reja-si-u-rrah-brutalisht-gazetari-elvi-fundo-72701" }