Dalin pamjet, babai i këngëtares shqiptare kapet duke urinuar në mes të rrugës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:14 28-08-2018 Dalin pamjet, babai i këngëtares shqiptare kapet duke urinuar në mes të rrugës

Prindërit e këngëtares me origjinë nga Kosova, Rita Ora janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku numërojnë një numër të madh ndjekësish.

Mirëpo, së fundmi mamaja e Ritës, Vera ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një postim. Ajo ka publikuar një video me bashkëshortin teksa shijojnë bregdetin e Dubrovnikut. Në një moment bashkëshorti i saj shfaqet duke urinuar në rrugë dhe ajo nuk ka hezituar ta filmojë.

-640-0-5b842aa45f6be.png

 

-640-0-5b842aa3b3917.png

-640-0-5b842aa30708d.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E quajti plakë, Aurela Gaçe i kthehet keq fanses dhe i tregon gishtin e mesit: Pleqërinë tregoja plakës tënde
I dashuri i Rita Orës kërcen me flamurin shqiptar (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011009931564331
array(1) { ["section"]=> string(84) "dalin-pamjet-babai-i-kengetares-shqiptare-kapet-duke-urinuar-ne-mes-te-rruges-132377" }