Dalin PAMJET, brenda rezidencës përrallore të Rihanna në Londër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:54 24-05-2019 Dalin PAMJET, brenda rezidencës përrallore të Rihanna në Londër

Rihanna po lëshon rezidencën e saj me qira, për 16 mijë dollarë në javë. 

Ylli i muzikës ka jetuar në fshehtësi në rezidencën në Londër për një vit, ndërsa tani e lëshon me qira për 16.000 euro në javë.

Këngëtarja në një intervistë ka bërë të ditur pa dashje se ka jetuar në Britani gjatë 12 muajve të fundit, shkruan Daily Mail, transmeton Newsbomb.al.

Tani "MailOnline" zbulon pamjet mahnitëse të apartamentit të Rihannës, i cili ka shtatë dhoma gjumi. Shtëpia e këngëtares ka palestër si dhe kopsht mahnitës.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme:

13861058-7063187-This_is_the_16_000_a_week_London_mansion_where_songstress_Rihann-a-97_1558624330972.jpg

13861062-7063187-A_source_close_to_the_star_told_MailOnline_The_house_has_everyth-a-108_1558624330986.jpg

13861064-7063187-The_house_in_one_of_the_capital_s_most_exclusive_areas_features_-a-105_1558624330984.jpg

13861072-7063187-The_townhouse_the_singer_calls_home_comes_complete_with_a_gym_st-a-100_1558624330980.jpg

13861074-7063187-A_source_close_to_the_star_says_she_s_enjoyed_living_in_the_prop-a-107_1558624330985.jpg

13861082-7063187-Rihanna_has_posted_a_number_of_clips_on_Instagram_of_her_and_fri-a-106_1558624330985.jpg

13861088-7063187-The_superstar_originally_from_Barbados_sent_her_fans_wild_yester-a-98_1558624330979.jpg

13861092-7063187-Now_MailOnline_can_reveal_the_Umbrella_singer_has_spent_the_past-a-99_1558624330979.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021978139877319
array(1) { ["section"]=> string(69) "dalin-pamjet-brenda-rezidences-perrallore-te-rihanna-ne-londer-165503" }