Dalin PAMJET: Brenda shtëpisë luksoze së Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:59 18-08-2019 Dalin PAMJET: Brenda shtëpisë luksoze së Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë qenë pranë njëri-tjetrit në çdo moment, që pas daljes nga burgu të këtij të fundit.

Ata janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit dhe çdo gjë që poston Rezarta në rrjetet sociale kthehet në lajm.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë në Instastory disa video nga shtëpia e tyre, ku duket se kanë oragnizuar një festë mes miqsh.

Nga pamjet vihet re luksi në të cilin jetojnë. Pishina gjigante apo edhe kolltuku lëkundës mjaft modern, në të cilin vajza e çiftit po pushon janë disa nga elementët që flasin.

vfgh.png

ghk,.png

Screenshot_7-compressor-9.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075960159301758
array(1) { ["section"]=> string(80) "dalin-pamjet-brenda-shtepise-luksoze-se-rezarta-shkurtes-dhe-ermal-hoxhes-175689" }