Dalin pamjet, brenda vilës super luksoze të Linda Halimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:51 31-03-2019 Dalin pamjet, brenda vilës super luksoze të Linda Halimit

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi kohët e fundit ka qenë në vëmendje të medias. Kjo për faktin se këngëtarja u bë nënë për herë të parë.

 

Ajo solli në jetë një vajzë, ndërsa lindja erdhi si e papritur për publikun, pasi këngëtarja e kishte mbajtur të fshehtë shtatzëninë.

Pak ditë pas lindjes Linda zbuloi se ajo dhe partneri i saj kishin blerë një vilë luksoze.

Ndërsa së fundmi Linda ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe pamje brenda shtëpisë së saj. Në video duket se shtëpia ka shumë hapësira. Siç duket këngëtarja ka arritur të ketë shtëpinë e saj të ëndrrave.

Kujtojmë se ajo dhe partneri i saj Davoj jetojnë prej vitesh së bashku në SHBA.

-640-0-5ca0839db353e.jpg

11.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

55.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.181795835495
array(1) { ["section"]=> string(63) "dalin-pamjet-brenda-viles-super-luksoze-te-linda-halimit-158596" }