Dalin pamjet nga festa e 'çmendur' e Rihannës, zbuloni sa vjeç mbushi ylli i Barbados (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 21-02-2020 Dalin pamjet nga festa e 'çmendur' e Rihannës, zbuloni sa vjeç mbushi ylli i Barbados (Video) Rihanna

Këngëtarja, aktorja, stilistja dhe biznesmenia e famshme Rihanna, ka festuar dje 32-vjetorin e lindjes.

Ylli nga Barbados ka realizuar një festë të "çmendur" në Meksikë, me familjarët dhe miqtë e saj, të cilët nuk kanë nguruar të shpërndajnë në rrjete sociale pamje nga ditëlindja e bukuroshes zeshkane.

Rihanna ishte veshur me një bluzë të bardhë me dizenjo dhe fund të shkurtër, ndërsa ambienti ishte mbushur me lule shumëngjyrëshe dhe ëmbëlsira, ku në krye të festës ishte torta  e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087709426879883
array(1) { ["section"]=> string(95) "dalin-pamjet-nga-festa-e-cmendur-e-rihannes-zbuloni-sa-vjec-mbushi-ylli-i-barbados-video-195997" }