Dalin PAMJET nga mbledhja e Këshillit Kombëtar të Sigurisë: Rama me xhup pranë Metës, e shoqërojnë ministrat (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 09:04 02-12-2019 Dalin PAMJET nga mbledhja e Këshillit Kombëtar të Sigurisë: Rama me xhup pranë Metës, e shoqërojnë ministrat (FOTO)

Presidenca ka shpërndarë pamjet nga mbledhja e Këshillit Kombëtar të Sigurisë.

Kryeministri Edi Rama merr pjesë, i shoqëruar nga kreu i Kuvendit Gramos Ruçi dhe ministrat Sandër Lleshaj, Belinda Balluku, Olta Xhaçka dhe Gent Cakaj.

Në mbledhje merr pjesë edhe kryeprokurorja Arta Marku si dhe kreu i Policisë së Shtetit Ardi Veliu.

Kryeministri Rama ka vendosur të mos e heqë xhupin me logon e kombëtares shqiptare, me të cilin është parë gjatë tre ditëve të fundit duke vizituar personat e prekur nga tërmeti në Tiranë dhe Durrës.

Rama dhe Meta shtrënguan duart edhe në 28 Nëntor, gjatë ceremonisë së flamurit në Vlorë.

dfgdehe45h4h4hf.jpg

sdfgeh4h4hh.jpg

sdgfergherherh4h.jpg

sdfgerh4hrjygfjfghfgh.jpg

geghe45hjueh5j5j.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022430896759033
array(1) { ["section"]=> string(118) "dalin-pamjet-nga-mbledhja-e-keshillit-kombetar-te-sigurise-rama-me-xhup-prane-metes-e-shoqerojne-ministrat-foto-188070" }