Dalin për peshkim në ujërat e Sarandës, por tmerrohen kur shohin çfarë u zë rrjeta

Publikuar tek: aktualitet, më 09:55 28-03-2017 Dalin për peshkim në ujërat e Sarandës, por tmerrohen kur shohin çfarë u zë rrjeta

Peshkatarët e Sarandës janë tmerruar nga ajo çfarë u zë rrjeta e tyre.

Nuk ishte ndonjë gjallesë e çuditshme, por një bombë dhe jo bombë dosido.  Në rrjetat e tyre ra një bombë e vërtetë.
Predha që peshon rreth 300 kg mendohet të jetë e Luftës së Parë Botërore dhe është ende e pashpërthyer.
Për çaktivizimin e saj janë thirrur specialistë, të cilët do shkojnë nga Tirana në Sarandë ditën e sotme. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Korçë/ Grabiti me dhunë 10 milion lekë, hajduti kapet pas 24 orësh duke vjedhur një tjetër banesë
Shkarkohet për shkelje të rënda drejtori i policisë së Burgjeve »
Article Logic
Execution time: 0.010906934738159
array(1) { ["section"]=> string(87) "dalin-per-peshkim-ne-ujerat-e-sarandes-por-tmerrohen-kur-shohin-cfare-u-ze-rrjeta-73355" }