Dalina Buzi mesazhe "Lolites", ajo i refuzon "ofertën" dhe...nis sulmi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:34 15-12-2015 Dalina Buzi mesazhe

Një ‘betejë’ e fortë ka nisur në rrjetin social facebook mes resvistës ‘Anabel’ dhe faqes së njohur ‘Lolita’.

Inatet mesa duket kanë nisur kur ‘Lolita’ ka refuzuar ofertën e bërë nga Dalina Buzi, e cila kërkonte që nëpërmjet pagesës të shpërndaheshin në faqen e Lolitës lajme të ndryshme të revistës.

Menjëherë në faqen e facebook të revistës kanë nisur ironitë ndaj Lolitës, ndërsa kjo e fundit është ‘hakmarrë’ duke i publikuar mesazhet private të dërguara nga vetë Buzi, që është edhe drejtore e kësaj reviste.

“Kur ua dhjet në inbox dhe fillon t'iu duket cjapi si gomar. Vari Dalinën dmth”, shkruhet në faqen “Lolitës”.

xxxxxxxxx.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023977041244507
array(1) { ["section"]=> string(69) "dalina-buzi-mesazhe-lolites-ajo-i-refuzon-oferten-dhe-nis-sulmi-27856" }