Dallgë të bukura por të frikshme, pushuesi në Jug rrezikon të mbytet

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:00 14-08-2017 Dallgë të bukura por të frikshme, pushuesi në Jug rrezikon të mbytet

Një pushues në një nga plazhet e bukura të Jugut, pranë Ksamilit, ka rrezikuar të mbytet ditën e djeshme.

Ai është tërhequr nga dallgët e ashpra duke mos mundur të ngrihet. Kanë qenë pikërisht pushuesit e tjerë të cilët e kanë tërhequr. Ndonëse pamja është e mrekulleshme, dallgët janë shumë të egra dhe të rrezikshme. Siç shihet dhe nga fotot e publikuar nga neësbomb.al, pushuesit nuk tentojnë të futen thellë në ujë pasi mund të rrezikojnë jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tmerr në Vlorë, shkëputen masive shkëmbinjsh te “Kalaja”, zënë poshtë makinën
“The Washington Post” i bën jehonë bukurisë shqiptare dhe fshatrave në jug »
Article Logic
Execution time: 0.0120849609375
array(1) { ["section"]=> string(73) "dallge-te-bukura-por-te-frikshme-pushuesi-ne-jug-rrezikon-te-mbytet-89027" }