Daniel Creg në spital, çfarë do të ndodhë me filmat e James Bond?

Publikuar tek: kulture-art, më 14:09 23-05-2019 Daniel Creg në spital, çfarë do të ndodhë me filmat e James Bond?

Aktori i famshëm britanik Daniel Creg i cili luan rolin e James Bond do të duhet të operohet në këmbë pas një aksidenti në xhirimet e filmit të fundit ‘Bond 25’ në Xhamaika.

 

Lajmin e bëri të ditur faqja zyrtare e James Bond në Tëitter sipas të cilës filmi nuk do të vonohet dhe premiera e filmit do jetë në prill të vitit 2020.

Aktori vetë tha se aksidenti nuk është i rëndë dhe do i duhen vetëm dy javë kohë për t’u rikuperuar.

Fansat e filmave të James Bond me siguri, e presin me padurim realizimin e filmit të  ri...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006990909576416
array(1) { ["section"]=> string(70) "daniel-creg-ne-spital-cfare-do-te-ndodhe-me-filmat-e-james-bond-165427" }