Darka e Lori Hoxhës me dekolte të hapur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:25 11-08-2017 Darka e Lori Hoxhës me dekolte të hapur (FOTO)

Biznesmenia Lori Hoxha është gjithmonë në qendër të mediave për veshjet e saj tepër elegante, puhsimet e “çmendura”, dhuratat e shtrenja, e mbi të gjitha për “look”-un e saj.

Mbrëmjen e djeshme, teksa ka ngrënë darkën “ashtu siç i pëlqen asaj”, Lori ka pozuar me dekoltenë e hapur, duke ekspozuar një pjesë të gjoksit dhe belin e saj të hollë. Si ju duket?

LORI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021636962890625
array(1) { ["section"]=> string(50) "darka-e-lori-hoxhes-me-dekolte-te-hapur-foto-88791" }