Darkë në Surrël, 3 gazetarët e njohur ia shtrojnë me verë e meze nën shoqërinë e politikanit të njohur (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:10 04-12-2017 Darkë në Surrël, 3 gazetarët e njohur ia shtrojnë me verë e meze nën shoqërinë e politikanit të njohur (FOTO)

Verë e kuqe, meze dhe nën shoqërinë e politikanit të njohur, ish-deputetin e PS, Ben Blushit.

3 gazetarët e njohur, Blendi FEVZIU, Armando SHKULLAKU dhe Andi BUSHATI kanë darkuar mbrëmë në një nga restorantet në periferi të Tiranës, konkretisht në Surrel.

Të veshur të gjithë sportivë, tre gazetarët dhe Ben Blushi janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe nisur nga kjo foto e siguruar nga newsbomb.al duket se kanë kaluar mirë në këtë darkë në fillim dhjetori.

 

blushi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I biri ka ditëlindjen, deputeti i rëndësishëm në PS i bën një urim special: 12 vjet më parë…
"Pa lekët e babit s’do ishe asgjë”, Lori Hoxha reagon në emision “zemërthyer” »
Article Logic
Execution time: 0.011672019958496
array(1) { ["section"]=> string(113) "darke-ne-surrel-3-gazetaret-e-njohur-ia-shtrojne-me-vere-e-meze-nen-shoqerine-e-politikanit-te-njohur-foto-101885" }