Dasara dhe pozat e saj duke nxjerrë gjuhën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:08 09-08-2015 Dasara dhe pozat e saj duke nxjerrë gjuhën

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Berisha jo pak herë është bërë protagoniste në media me reagimet apo postimet në mediat sociale. Adoleshentja, si të gjithë të moshës së saj ndan me miqtë virtualë dhe realë çaste nga jetesa e saj, por asnjëherë nuk harron të nxjerrë gjuhën jashtë. Ky në fakt është një gjest mospërfillës, tallës... por Dasara me sa duket do të bëjë diferencën në foto përmes gjuhës.

dasara 4

Dasara1

dasara3

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.5284149646759
array(1) { ["section"]=> string(48) "dasara-dhe-pozat-e-saj-duke-nxjerre-gjuhen-18071" }