Dasara Malltezi nga Gjiri i Lalzit tymos dhe flet për çelësin e jetës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:22 21-04-2016 Dasara Malltezi nga Gjiri i Lalzit tymos dhe flet për çelësin e jetës Dasara Malltezi te Gjiri i Lalzit

Dasara Malltezi, mbesa e ish kryeministrit Sali Berisha nxjerr një foto nga arkiva duke dhënë edhe një mesazh përmes disa vargjeve në anglisht.

Nga Gjiri i Lalzit, duke tymosur një cigare, Dasara shkruan:

“Jeta është e bukur por ju nuk e keni një çelës:

Diellin dhe oqeanin blu,

Madhëstia e tyre nuk ka kuptim për ju”.

Për Dasarën, mesa duket, po.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021144151687622
array(1) { ["section"]=> string(75) "dasara-malltezi-nga-gjiri-i-lalzit-tymos-dhe-flet-per-celesin-e-jetes-38263" }