Dasara Malltezi zhgënjen ndjekësit, nuk do e besoni se për kë bën tifo në këtë Europian

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:53 13-06-2016 Dasara Malltezi zhgënjen ndjekësit, nuk do e besoni se për kë bën tifo në këtë Europian

Mbesa e ish kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi ka zhgënjyer shumë nga ndjekësit e saj kur i ka bërë një dedikim të gjatë në llogarinë e saj në IG gjermanëve. Dasara ka marrë edhe këtë bluzë të personalizuar me emrin e saj nga kupa e botës së para dy viteve.

“Çdo dy vjet pres për kupën e botës ose europianin dhe kur kjo kohë vjen më lumturon e më sjell shumë gëzim. Nuk e përshkruaj dot. Këtë herë pa Philipp Lahm dhe Miroslav Klose kisha frikë që Gjermania nuk do fitonte. Pas ndeshjes së sotme (mbrëmë)  jam e lumtur që e kisha gabim. Realisht besoj që Gjermania ka shanse të mira për të fituar sërish këtë vit. Faleminderit djem për këtë ndeshje të jashtëzakonshme dhe golat spektakolarë”, shkruan Dasara ndërsa tagg-on një nga një lojtarët e kombëtares gjermane.

Për Shqipërinë? Asnjë fjalë... Asnjë postim, asnjë emocion...

Këtu qendron edhe zhgënjimi i ndjekësve e tifozëve kuqezi që mbështesin fort kombëtaren tonë pasi është hera e parë që kualifikohemi në Europian.

dasara.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070669651031494
array(1) { ["section"]=> string(92) "dasara-malltezi-zhgenjen-ndjekesit-nuk-do-e-besoni-se-per-ke-ben-tifo-ne-kete-europian-43327" }