Dasëm pas 35 vitesh. Çifti më në fund kurorëzon dashurinë e tyre në martesë

Publikuar tek: bota, më 16:49 26-09-2017 Dasëm pas 35 vitesh. Çifti më në fund kurorëzon dashurinë e tyre në martesë

Të martohesh është një gjë normale por të martohesh në moshë të thyer është pak sa e pazakontë.

Kjo gjë ka ndodhur me Jenny Éclair dhe Geof. Ata kanë vendosur të bëjnë dasëm pasi 35 vitesh bashkëjetesë.

Edhe pse mendohej se arsyeja pse ky çift nuk ishte martuar më parë ishte se Jenny Eciler e urrente titullin “zonjë” dhe nuk i pëlqente të quante Geof si burrin e saj, në fakt arsyeja ka qenë krejt ndryshe.

Arsyeja e vërtete ishte se Geof nuk i kishte marre letrat e divorcit nga martesa e tij e parë.

“Ditën që më erdhën letrat e divorcit, bëra një zjarr të madh me to dhe kërceva përreth tyre”- ka thënë Geof.

Mendimi për të bërë një daseëm erdhi pasi Jenny Eciler i propozoi bashkëshortit të saj ditën e Shen Valentinit”. Ne kuptuam se pa njëri tjetrin jemi asgjë dhe jeta është më e lehtë kur ke një dorë që mund ta shtrëngosh dhe të marësh fuqi prej saj”, ka shtuar Jenny.

segtrergyegr4g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U nda nga e dashura, i riu lejon gjarprin ta pickojë dhe transmeton 'live' vdekjen e tij
Vrau dhe dogji dadon në oborrin e shtëpisë, ish e dashura e miliarderit mohon krimin makabër »
Article Logic
Execution time: 0.011914014816284
array(1) { ["section"]=> string(80) "dasem-pas-35-vitesh-cifti-me-ne-fund-kurorezon-dashurine-e-tyre-ne-martese-93751" }