Dashnor Diko me bashkëshorten në Paris, publikon foto si asnjëherë më parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:56 28-10-2016 Dashnor Diko me bashkëshorten në Paris, publikon foto si asnjëherë më parë

Jemi mësuar ta shikojmë teksa publikon foto me kolegët, por ndryshe nga çdo herë tjetër këngëtari i njohur shqiptar, Dashnor Diko ka publikuar foto me bashkëshorten e tij Etleva.

Ata shfaqen sëbashku të përqafuar teksa shijojnë pushimet në Paris.

Fotot e publikuara nga 'Story' shfaqin çiftin të mbushur plot buzëqeshje dhe lumtur teksa shëtisin sëbashku.

dashnor_diko1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027342081069946
array(1) { ["section"]=> string(79) "dashnor-diko-me-bashkeshorten-ne-paris-publikon-foto-si-asnjehere-me-pare-57642" }