Dashuri ajrore, stjuardesës i bëjnë propozimin e pazakontë në avion

Publikuar tek: bota, më 17:13 05-01-2019 Dashuri ajrore, stjuardesës i bëjnë propozimin e pazakontë në avion

Një ngjarje emocionuese ka ndodhur në një avion që ishte duke fluturuar.

Një djalë italian i quajtur Stefano i ka propozuar të dashurës së tij Vittoria, e cila me profesion ishte stjuardesë.

Të gjithë pasagjerët janë emocionuar, ndërkohë vajza ka mbetur e befasuar nga surpriza.

Në këtë mënyrë, ajo tha ‘Po’ për gjithë jetën.

8129762-6557807-image-a-16_1546612244176.jpg

8129744-6557807-image-m-22_1546612301153.jpg

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011806011199951
array(1) { ["section"]=> string(73) "dashuri-ajrore-stjuardeses-i-bejne-propozimin-e-pazakonte-ne-avion-147623" }