'Dashuri e ngrirë në zemër', Fjolla Morina rrënqeth me fjalët prekëse për ish-të dashurin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:28 26-04-2019 'Dashuri e ngrirë në zemër', Fjolla Morina rrënqeth me fjalët prekëse për ish-të dashurin

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me foto dhe deklarata të ndryshme që ngjallin komente të shumta.

Në media u tha se ish partneri i saj kishte ndërruar jetë kohë me parë dhe këngëtarja herë pas herë e kujton me postime në rrjete sociale.

Së fundmi Fjolla ka vendosur t'i kushtojë një këngë, e cila do të titullohet 'Si ta pranoj' dhe do të publikohet ditën e sotme.

Këngëtarja ka publikuar një foto të shkëputur nga klipi ku shihet me fustan të zi dhe i ka kushtuar ayij disa fjalë të ndjera.

'Ndjenje dashuri,pasjon i thyer ne mes padrejtesisht, nje dashuri e ngrire ne zemer perjetesisht kujtim i mbetur ne shpirt, prezence shpirterore qe me jep forcen e te kujtoj cdo dite', shkruan Fjolla.

Screenshot_1.jpg

cgfhjkl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025681018829346
array(1) { ["section"]=> string(93) "dashuri-e-ngrire-ne-zemer-fjolla-morina-rrenqeth-me-fjalet-prekese-per-ish-te-dashurin-161912" }