“Dashuri me shikim të parë”, fotoja e kryeministrit që bëri bujë në rrjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:03 09-06-2017 “Dashuri me shikim të parë”, fotoja e kryeministrit që bëri bujë në rrjet

Kryeministri Edi Rama shpesh përmend gjatësinë e tij gjatë fushatës elektorale, por këtë herë e ka dëshmuar me një foto.

Rama ka dalë dorë për dore me një simpatizanten e tij, një foto ku vihet re qartë kontrasti mes tij dhe zonjës në krah.

Shkëlzen Berisha djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka ripostuar këtë foto teksa shkruan “Dashuri me shikim të parë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030236005783081
array(1) { ["section"]=> string(76) "dashuri-me-shikim-te-pare-fotoja-e-kryeministrit-qe-beri-buje-ne-rrjet-81881" }