Dashuria e Ramës për...të varfërit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:53 14-02-2015 Dashuria e Ramës për...të varfërit Rama duke biseduar me nje grua, diten e sotme

Kryeministri Edi Rama në këtë ditë të festës së Shën Valentinit ka vetëm një dashuri..për të varfërit.

 

Me një foto postuar në ‘’Facebook’’, Rama shpreh respektin dhe dhembshurinë për njerëzit në nevojë. Ai është ulur në një divan të vjetër, afër një shtëpie të vjetër duke biseduar me një mesogrua.

Menjëherë kanë shpërthyer komentet në foton e postuar, plot 712.  Duket se Rama ka fituar respektin e komentuesve për gjestin e tij, po njëkohësisht i kujtojnë se duhet të qëndrojë aty, për të parë mjerimin e vërtetë. Fotoja që ka marrë rreth 16 mijë pëlqime, nuk ka asnjë diciturë vënë nga Rama, ndryshe nga zakonisht.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021513938903809
array(1) { ["section"]=> string(37) "dashuria-e-rames-per-te-varferit-3363" }