Dashuria mes skllaves dhe skllavopronarit, Beyonce tregon për herë të parë prejardhjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:22 07-08-2018 Dashuria mes skllaves dhe skllavopronarit, Beyonce tregon për herë të parë prejardhjen

Ajo është një nga këngëtaret më të suksseshme në botë. E njohur si diva e popit Beyonce ka dhënë së fundmi një intervistë për “Vogue”.

 

Për herë të parë këngëtarja ka folur edhe për origjinën e saj të largët.

“Kam kërkuar për prejardhjen time dhe kam mësuar se vij nga një pronar skllevërish, i cili ra në dashuri dhe u martua me një skllave. Zbulimin duhej ta thelloja edhe më tej me kalimin e kohës. Kam kërkuar se çfarë do të thotë kjo dhe jam përpjekur ta vendos këtë në perspektivë. Tashmë besoj se, është pikërisht kjo arsyeja përse Zoti më bekoi me binjakët e mi. Energjia mashkullore dhe femërore kanë mundur të bashkekzistojnë dhe të rriten në gjakun tim për herë të parë. Lutem që jam në gjendje të thyej mallkimet e brezave të tërë në familjen time dhe që fëmijët e mi të kenë një jetë më pak të komplikuar,”- ka thënë ajo.

bey-8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055438995361328
array(1) { ["section"]=> string(92) "dashuria-mes-skllaves-dhe-skllavopronarit-beyonce-tregon-per-here-te-pare-prejardhjen-130410" }