“Dashuria nuk njeh gjini edhe në Shqipëri”, dy vajza publikojnë historinë e tyre të dashurisë por komentuesit "i kryqëzojnë"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:50 10-11-2015 “Dashuria nuk njeh gjini edhe në Shqipëri”, dy vajza publikojnë historinë e tyre të dashurisë por komentuesit

Revista Anabel ftoi mbrëmë fansat të dërgonin historitë e tyre të dashurisë. E ndërsa shumë vajza publikonin foto me partnerët e tyre dhe ansjelltas, mes mesazh-dërguesve ishin edhe dy vajza të cilat bashkangjitur historisë, dërguan edhe foton e tyre duke u përqafuar.

“Përshëndetje anabel .. duam t’ju tregojm dashurinë tonë të madhe. Sot bëjme dy vjet që jemi bashkë. Jemi shumë të lumtura dhe po tregojmë që dashuria nuk njeh gjini”, shkruanin ato në mesazh.

Padyshim që nuk mund të kalonin pa rënë në sy komentet. Ndërsa në fotot e çifteve të tjera heteroseksuale kishte vetëm urime, dy vajzat që duheshin “u kryqëzuan” nga komentuesit.

Disa nga komentet: 

koment1.jpg

koment.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083730220794678
array(1) { ["section"]=> string(125) "dashuria-nuk-njeh-gjini-edhe-ne-shqiperi-dy-vajza-publikojne-historine-e-tyre-te-dashurise-por-komentuesit-i-kryqezojne-25084" }