Dasma e Besit dhe Xhensilës, zbulohet ftesa si në përralla (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:59 17-08-2017 Dasma e Besit dhe Xhensilës, zbulohet ftesa si në përralla (FOTO)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do t’i japin fund beqarisë në datën 1 shtator, ndërsa do organizojnë një festë të madhe në Pallatin e Brigadave në Tiranë.

Dalë-ngadalë çifti ka zbuluar detaje nga dasma e shumëpritur. Çifti ka shpërndarë ftesat e dasmës të cilat janë të dizenjura deri në detajin më të vogël, si në përralla.

Newsbomb.al ju sjell edhe këtë detaj, jo pak të rëndësishëm. Tani sy e vesh janë te dasma e shumëpërfolur që pritet të sjellë surpriza të shumta./Newsbomb.al/ 

20930675_10210679792853004_292775464_o_copy_copy.jpg

 

111.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089859962463379
array(1) { ["section"]=> string(68) "dasma-e-besit-dhe-xhensiles-zbulohet-ftesa-si-ne-perralla-foto-89346" }