Dasma e blinduar e Marinës dhe Getoarit, detaje të ceremonisë luksoze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:30 21-05-2016 Dasma e blinduar e Marinës dhe Getoarit, detaje të ceremonisë luksoze

Pak ditë më parë Marina Vjollca festoi ditëlindjen e saj të 26-të dhe jo pa qëllim reperi nga Kosova, Getoar Selimi i'u drejtua asaj me fjalët 'gruaja ime'.

Vetë Marina i është përgjigjur” Faleminderit që e bërë ditëlindjen time më të bukur se kurrë. Të dua jetë”.

Menjëherë pas ditëlindjes mediat e Kosovës dhanë lajmin se ata po përgatiten për dasmën e tyre.

Mesa duket Marina dhe Getoari ndihen vërtetë të dashuruar përderisa kanë vendosur të celebrojnë historinë e tyre në martesë.

Sipas burimeve flitet se Getoari ka zgjedhur Prishtinën për ceremoninë luksoze me gati 1 mijë të ftuar. Ata kanë menduar që veshjet e tyre të jenë të personalizuara , si fustanet e nusërisë së Marinës dhe kostumet e dhëndërisë së Getoarit. Pa dyshim që të ftuar do të jenë kolegë brenda tregut të muzikës edhe pse çifti do ceremoni shumë private.

Prej disa muajsh ata kanë nisur bashkëjetesën në Tiranë pasi Geti bleu apartamentin e tij te “Kodra e Diellit”

marina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027557134628296
array(1) { ["section"]=> string(74) "dasma-e-blinduar-e-marines-dhe-getoarit-detaje-te-ceremonise-luksoze-41071" }