Dasma e kthyer në ‘shesh lufte’, sherri që nisi nga një ‘flirtim’ përgjaku dasmorët (VIDEO-FOTO)

Publikuar tek: bota, më 22:40 30-10-2019 Dasma e kthyer në ‘shesh lufte’, sherri që nisi nga një ‘flirtim’ përgjaku dasmorët (VIDEO-FOTO) Dasmorë të cilët u përfshinë në një sherr masiv në një dasëm në Wolverhampton

Një përleshje masive ka ndodhur në një dasëm në Britaninë e Madhe, ku prej të cilës tre persona përfunduan në spital. Përleshja filloi për shkak se një prej mysafirëve po flirtonte me disa të ftuara të tjera.

Përleshja e dhunshme midis dasmorëve ndodhi ditën e djeshme në Wolverhampton dhe pamjet shokuese u bënë virale në rrjete sociale, ku shihen se si dasmorët godasin njëri-tjetrin dhe janë të gjakosur.

Në video dëgjohen thirrje nga gratë dasmore, si dhe shikohen xhama të thyer dhe se si sherri përshkallëzohet kur burrat dasmorë i hedhin njëri-tjetrit karrige kokës në luftën e përgjakshme në dasmën e bërë në Hotel Ramada Park Hall.

Një punonjës i hotelit tha se në eksperiencën e tij disa vjeçare ka marrë pjesë në qindra dasma të ndryshme, por kurrë nuk kishte parë skena të tilla të përgjakshme.

saskeqqw.png

dfgdgdfgdfgdfg.png

hjdghjghjgj.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019829988479614
array(1) { ["section"]=> string(96) "dasma-e-kthyer-ne-shesh-lufte-sherri-qe-nisi-nga-nje-flirtim-pergjaku-dasmoret-video-foto-184123" }