Dasma e rëndësishme bashkon në një tavolinë familjen e presidentit Meta me kryeministrin e Kosovës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:38 11-11-2017 Dasma e rëndësishme bashkon në një tavolinë familjen e presidentit Meta me kryeministrin e Kosovës (FOTO)

Presidenti Ilir Meta bashkë me gruan e tij Monika Kryemadhi dhe vajzën e tij të vogël mbrëmjen e sotme ndodhet në Kosovë për të marrë pjesë në një dasëm.

Në tavolinën e dasmës Meta është shfaqur bashkë më kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Çifti presidencial udhëtoi në Prishtinë në një dasmë të miqve të tyre, ku të ftuar janë edhe kryeministri Haradinaj me bashkëshorten.

Fotot e publikuara nga kryetarja LSI, Monika Kryemadhi tregojnë atmosferën në këtë dasëm ku Meta dhe Haradinaj shfaqen shumë të gëzuar me pjesëmarrjen e tyre në këtë event.

Më poshtë postimi i Monika Kryemadhit: 

Screenshot_30.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072448253631592
array(1) { ["section"]=> string(109) "dasma-e-rendesishme-bashkon-ne-nje-tavoline-familjen-e-presidentit-meta-me-kryeministrin-e-kosoves-foto-99218" }