Dasma e Sinanit, para, këngë dhe hare pa fund. Olti Curri i filmon (VIDEOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:33 28-08-2015

Ka kalur me hare, këngë, e plot para dasma e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit. Po sjellim për ju videot, xhiruar nga Olti Curri. Artiola Toska, Bujar Qamili, Sinan Vllasaliu, Muharrem Ahmeti, Manjola Nallbani, Shyrete Beluli, këta kanë qenë disa nga këngëtarët e njohur që kanë nderuar Sinan Hoxhën.

Ceremonia u jap nga Rozana Radi dhe Soni Malaj në ritmet e "Goce Tirone" nga zëri i Artiola Toskës.

sinanifoto

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026686906814575
array(1) { ["section"]=> string(76) "dasma-e-sinanit-para-kenge-dhe-hare-pa-fund-olti-curri-i-filmon-videot-19360" }