Dasma e Xhensilës dhe Besit “qetëson ujërat” PS-LSI, Kryemadhi merr vallen, Veliaj e ndjek këmbë pas këmbe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:47 02-09-2017 Dasma e Xhensilës dhe Besit “qetëson ujërat” PS-LSI, Kryemadhi merr vallen, Veliaj e ndjek këmbë pas këmbe

Dasma e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut mbrëmjen e djeshme ka bërë bashkë pesonalitete të poltikikës, gazetarë e artistë.

Festa gjigante e gëzimit ka lënë menjëanë “mëritë” e politikanëve duke i bërë bashkë.

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kryetari i bashkisë Erion Veliaj kanë festuar e kërcyer pranë njëri-tjetrit.

Siç shihet dhe në foto, Kryemadhi kryeson vallen, ndërsa nga pas e ndjek Veliaj.

 xheni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.58023309707642
array(1) { ["section"]=> string(108) "dasma-e-xhensiles-dhe-besit-qeteson-ujerat-ps-lsi-kryemadhi-merr-vallen-veliaj-e-ndjek-kembe-pas-kembe-90922" }