Dasma i prish planet Bashës, uron çiftin dhe publikon videon e gazetarit Jetmir Olldashi

Publikuar tek: barometri, më 07:31 20-05-2018 Dasma i prish planet Bashës, uron çiftin dhe publikon videon e gazetarit Jetmir Olldashi

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha, ka dalë në një konferencë për shtyp menjëherë pas kurorëzimit të Princi Harry dhe Meghan Markle.

 Basha e nisi fjalën e tij me një urimin për çiftin e sapokurorëzuar.

“I uroj martesë të lumtur çiftit si kryetar i Partisë Demokratike por edhe si qytetar nderi në Lodër”, u shpreh Basha.

Ai u shpreh se mediat sot ishin dominuar nga martesa madhështore e Princit Harry prandaj dhe tani është koha për të publikuar videon e gazetarit, Jetmir Olldashi i cili merr përsipër gjithë historinë denoncuese dalë nga selia blu për audio-përgjimin e Agron Xhafajt me dëshmitarin X.

'Pas kësaj dëshmie të trasmetuar e kuptoni pse insistojmë që deklarata e qëndrimë të tilla të kenë vemendjen maksimale nga mediat', u shpreh Basha nga selia blu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028069019317627
array(1) { ["section"]=> string(94) "dasma-i-prish-planet-bashes-uron-ciftin-dhe-publikon-videon-e-gazetarit-jetmir-olldashi-121423" }