Dasma kthehet në mort, vdes bababi i dhëndrit, plagosen 2 të tjerë në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 06:10 12-07-2015 Dasma kthehet në mort, vdes bababi i dhëndrit, plagosen 2 të tjerë në Fier Foto ilustruese

Një dasmë është kthyer në mort orët e para të këtij mëngjesi. Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Fier teksa dy automjete, një tip Porche dhe një Fuoristradë, përkatësisht me targa AA638CZ dhe AA200JU janë përplasur me njëri-tjetrin duke i shkaktuar vdekjen 65 vjeçarit, babait të dhëndrit.

Ata po ktheheshin nga Fieri, ku kishin marrë nusen për të udhëtuar drejt Vlorës. shkak i aksidentit ishte shpejtësia tej normave e mjeteve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet kufoma e një 30 vjeçarjeje në Dibër
Përplasen 6 makina në autostradën Tiranë-Durrës, s'ka të lënduar »
Article Logic
Execution time: 0.011031150817871
array(1) { ["section"]=> string(78) "dasma-kthehet-ne-mort-vdes-bababi-i-dhendrit-plagosen-2-te-tjere-ne-fier-15967" }