Dasma mbretërore, kush do jetë shoqëruesja speciale e Meghan Markle

Publikuar tek: bota, më 19:29 05-05-2018 Dasma mbretërore, kush do jetë shoqëruesja speciale e Meghan Markle Meghan Markle

Të gjithë po flasin për dasmën mbretërore.

Kanë mbetur dhe pak ditë dhe ndërkohë detajet e cermonisë madhështore janë zbuluar dalëngadalë. Me lindjen e princ Louis-it, dyshja simpatike Princ George dhe princesha Charlotte, nuk kanë qenë në qëndër të vëmendjes se mediave, por në dasmën e xhaxhait të tyre, Princ Harry-t, erdhi dhe momenti i tyre.

Sipas revistës “People”, 3-vjeçarja është zyrtarisht shoqëruesja speciale e nuses, Meghan Markle. Charlotte ka mbajtur po të njëjtin rol edhe në dasmen e tezes së saj, bashkë me vëllain. Fotot ishin të mrekullueshme, pasi edhe pse të vegjël e kishin kuptuar mirë rolin e tyre.

-640-0-5aeb73052c24c.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096359252929688
array(1) { ["section"]=> string(73) "dasma-mbreterore-kush-do-jete-shoqeruesja-speciale-e-meghan-markle-119627" }