Dasma përrallore e Turit dhe Orindës, nëna e moderatorit ka një mesazh të papritur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 27-07-2017 Dasma përrallore e Turit dhe Orindës, nëna e moderatorit ka një mesazh të papritur

Sot është dasma përrallore dhe e shumëpërfolur e Turjan Hyskës dhe Orinda Hutës.

Çifti ka vendosur ta kurorëzojë sot me martesë dashurinë disavjeçare, por kjo ditë duket se e ka emocionuar tej masë nënën e moderatorit, e cila me fjalë zemra ka ndarë këtë gëzim të madh me të gjithë ndjekësit.

“Miqte e mij… sot dite e bukur per mua!! Zemra ime gezimi i pare i jetes , motivi i saj,Turi… kurorezon martesen me Orinden,vajzen qe solli gezimin e pafund ne jeten tone ,jam e lumtur qe e ndaj me ju!!!”, shkruan zonja Elida në facebook-un  e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04218602180481
array(1) { ["section"]=> string(87) "dasma-perrallore-e-turit-dhe-orindes-nena-e-moderatorit-ka-nje-mesazh-te-papritur-87529" }