Dasmat e yjeve gjatë 2016-ës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:20 17-09-2016 Dasmat e yjeve gjatë 2016-ës (FOTO)

VIP-at botërore kërkojnë gjërat më të veçanta çdo ditë dhe s’ka si të mos jetë ndryshe në ditën e dasmave të tyre.

Duke filluar nga këngëtarja Ciara, e deri tek gjimnazistja amerikane Shwan Johnson, yjet kanë mahnitur me festat e dasmave gjatë 2016-ës.

Shawn Johnson and Andrew East's

vip2.jpg

Kaitlin Doubleday and Devin Lucien

vip3.jpg

Jamie-Lynn Sigler and Cutter Dykstra

vip4.jpg

Jade Roper and Tanner Tolbert

vip5.jpg

Ciara Russell Wilson

vip7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.3390009403229
array(1) { ["section"]=> string(39) "dasmat-e-yjeve-gjate-2016-es-foto-53239" }