Dasmë bardheblu, zv/kapiteni i Tiranës zbulon super-makinën luksoze të dhëndërisë

Publikuar tek: sport, më 22:15 16-10-2016 Dasmë bardheblu, zv/kapiteni i Tiranës zbulon super-makinën luksoze të dhëndërisë

Ka nisur ceremonia e dasmës së zëvendës kapitenit të Tiranës Gentjan Muça, e cila do të kulmojë me djegien e shamisë së beqarisë, ndërsa detajet e para nga dasma kanë nisur të dalin.

Zbulohet makina e dhëndërisë, me të cilën Gentjan Muça ka shoqëruar bashkëshorten e ardhshme, Agin.

Ajo është tip 'Maserati' dhe kushton qindra mijëra euro.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009227991104126
array(1) { ["section"]=> string(86) "dasme-bardheblu-zv-kapiteni-i-tiranes-zbulon-super-makinen-luksoze-te-dhenderise-56399" }