Dasmë në horizont, këngëtari dhe gazetarja shqiptare kurorëzohen në martesë (Si janë njohur)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:13 21-09-2019 Dasmë në horizont, këngëtari dhe gazetarja shqiptare kurorëzohen në martesë (Si janë njohur)

Këngëtari i njohur Skerdi Ago është rrëfyer së fundmi për fansat nmë rubrikën "Më bëj një pyetje" në Instastory.

Reperi është pyetur si është njohur me bashkëshorten e tij Vesa Ramën, e cila është gazetare e Klan Kosovës.

Skerdi ka treguar se me Vesën është njohur në Instagram, ndërsa ka zbuluar se sapo të vijë në jetë fëmija që pret bashkëshortja, do të bëjnë dasmë.

Duket se Skerdi dhe Vesa do të organizojnë një dasmë të madhe, pavarësisht se prej disa kohësh gazetarja mban mbiemrin e këngëtarit.

-640-0-5c8b85fa62666.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047304153442383
array(1) { ["section"]=> string(96) "dasme-ne-horizont-kengetari-dhe-gazetarja-shqiptare-kurorezohen-ne-martese-si-jane-njohur-179228" }