David Beckham, një tjetër surprizë për ditëlindje… Manchester United e kthen pas në kohë

Publikuar tek: sport, më 14:45 02-05-2016

Ish-futbollisti David Beckham sërish i surprizuar për këtë 41-vjetor. Shpeshherë është shprehur se Manchester United është ekipi që ai dashuron dhe se do donte të kthehej sërish aty, por si drejtues.

Eksperiencën në Manchester United  ish-futbollisti e përshkruan si kujtimin më të bukur në karrierë dhe mesa duket futbollistët e Manchester United e mbajnë atë si ndër shembujt më të mirë, pasi ka qenë i vetmi ekip që e ka uruar.

Manchester United  ka zgjedhur t’i urojë 41-vjetorin ish-futbollistit nëpërmjet një udhëtimi në kohë, duke i kujtuar kështu golat më të mirë të realizuar prej tij.

“David Beckham mbush sot 41 vjeç! Le të bëjmë një udhëtim pas në kujtesë” shkruan Manchester United  përbri videos së postuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071649551391602
array(1) { ["section"]=> string(92) "david-beckham-nje-tjeter-surprize-per-ditelindje-manchester-united-e-kthen-pas-ne-kohe-39260" }