David Beckham përqafon të dashurën e djalit, pas sherrit të çiftit në mes të rrugës (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:16 21-04-2019 David Beckham përqafon të dashurën e djalit, pas sherrit të çiftit në mes të rrugës (FOTOT)

Hana dhe Brooklyn Beckham janë fotografuar duke debatuar të nervozuar në rrugë.

Por, gjërat duket se janë rregulluar mes Hanës dhe Brooklyn, pasi u panë duke përqafuar David Beckham, shkruan DailyMail, transmeton NeWsbomba.al.

Ish kapiteni i Anglisë është fotografuar duke përqafuar modelen 21-vjeçare, ndërsa ishte duke udhëtuar në Beverly Hills të shtunën.

Romeo, 16 vjeç, u pa gjithashtu duke përqafuar babanë e tij, i cili u bashkua me Brooklyn, 20 vjeç, duke pritur aty pranë pas një bisede të nxehtë me të dashurën e tij më parë.

Ata u bashkuan gjithashtu nga vëllai Cruz, 13 vjeç, ndërsa u mblodhën rreth makinës së tyre. Victoria dhe Harper Seven nuk shiheshin askund.

12520418-6943383-image-a-45_1555793908046.jpg

12520424-6943383-Family_David_and_his_sons_opted_for_a_casual_look_as_they_sporte-m-21_1555794392579.jpg

12520422-6943383-image-a-44_1555793868345.jpg

12443410-0-image-m-2_1555604440696 (1).jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009868860244751
array(1) { ["section"]=> string(95) "david-beckham-perqafon-te-dashuren-e-djalit-pas-sherrit-te-ciftit-ne-mes-te-rruges-fotot-161265" }