David McAllister: Zgjidhja, vetëm përmes dialogur nga qeveria dhe opozita

Publikuar tek: barometri, më 07:33 19-05-2017 David McAllister: Zgjidhja, vetëm përmes dialogur nga qeveria dhe opozita

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008854866027832
array(1) { ["section"]=> string(77) "david-mcallister-zgjidhja-vetem-permes-dialogur-nga-qeveria-dhe-opozita-79163" }