De Biasi flet pas ndeshjes: Nuk e merituam humbjen

Publikuar tek: sport, më 23:23 15-06-2016 De Biasi flet pas ndeshjes: Nuk e merituam humbjen

Gianni De Biasi është shprehur pas humbjes ndaj Francës se kuqezinjtë kanë luajtur shumë mirë dhe për këtë nuk duhet të zhgënjehen.

Trajneri i kombëtares shqiptare tha se Shqipëria ka merituar më shumë dhe humbja ishte mëkat.

“Ishte një ndeshje shume e mire dhe ishte mëkat qe nuk kemi mundur ta ruajmë deri ne minutat e fundit. Kemi merituar më shumë nga kjo ndeshje, pasi kemi treguar paraqitje fantastike”, tha De Biasi për "Supersport".

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008760929107666
array(1) { ["section"]=> string(55) "de-biasi-flet-pas-ndeshjes-nuk-e-merituam-humbjen-43645" }