De Biasi nuk u bind për të, Rashica gol spektakolar para pak minutash

Publikuar tek: sport, më 19:04 16-07-2016 De Biasi nuk u bind për të, Rashica gol spektakolar para pak minutash

Mesfushori shqiptar Milot Rashica ka shënuar gol në miqësoren e sotme mes Rubin Kazan dhe Viteses. Ai shënoi golin e dytë të ekipit të tij në minutën e 49.

Rashica kaloi një sezon shumë pozitiv vitin e kaluar duke shënuar 8 gola në kampionatin hollandez. Ai u grumbullua nga De Biazi në listën paraprake të EURO 2016 por nuk e bindi për t’i besuar një vend në 23-shen finale. Rashica pritet të bëhet një nga futbollistët kryesorë të kombëtares në kualifikueset e Botërorit Rusi 2018.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090839862823486
array(1) { ["section"]=> string(74) "de-biasi-nuk-u-bind-per-te-rashica-gol-spektakolar-para-pak-minutash-46818" }