De Biasi publikon “reportazhin ekskluziv”, ja si i ka parë festimet italiani (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:07 14-10-2015

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka publikuar në profilin e tij në facebook një video me momentet që ai ka xhiruar me celularin e tij gjatë festimeve të zhvilluara në Tiranë pas kualifikimit në Euro2016.

“Reportazh ekskluziv” e ka quajtur De Biasi këtë video, e cila përmban emocionet e përjtuara nga të gjithë shqiptarët gjatë ditëve të fundit, kur shohin se ëndrra e tyre e madhe tashmë është bërë realitet.

Lexo edhe: Hysaj në skuadër me Ronaldon dhe Bale, si idealët e Europës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02562403678894
array(1) { ["section"]=> string(85) "de-biasi-publikon-reportazhin-ekskluziv-ja-si-i-ka-pare-festimet-italiani-video-23131" }