Debati i dytë presidencial Clinton-Trump, sondazhi tregon se kush e fitoi

Publikuar tek: bota, më 09:04 10-10-2016 Debati i dytë presidencial Clinton-Trump, sondazhi tregon se kush e fitoi

Më shumë se 90 minuta ka zgjatur debati i dytë presidencial mes Hillary Clinton dhe Donald Trump.

Ky debat nisi me akuza nga të dy kandidatët, por përfundoi me fjalë të mira pas pyetjes që u bë nga audienca për respektin që kanë ata për njëri-tjetrin.

Menjëherë pas debatit ka dalë sondazhi se kush është fituesi dhe sipas 'CCN' Trump është në avantazh me një rezultat të ngushtë.

sondazh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy trena në New York, plagosen rëndë 29 persona
Lajm i keq për përdoruesit e Samsung »
Article Logic
Execution time: 0.013587951660156
array(1) { ["section"]=> string(78) "debati-i-dyte-presidencial-clinton-trump-sondazhi-tregon-se-kush-e-fitoi-55652" }